KONSTGLAS, vas "deep blue", Helen Krantz för Orrefors, 1900-talets senare del.

462083. KONSTGLAS, vas "deep blue", Helen Krantz för Orrefors, 1900-talets senare del.

Höjd 29 cm, diameter 13 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm, diameter 13 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 416