TAKLAMPA, 1960/70-tal.

TAKLAMPA, 1960/70-tal.
46207. TAKLAMPA, 1960/70-tal.

Grön, metall. dia ca 38 cm.

Slitage, repor. galler med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
46207. TAKLAMPA, 1960/70-tal.

Grön, metall. dia ca 38 cm.

Antal besök: 772