KONSTGLAS, skål "Deep blue", Helen Krantz för Orrefors, 1900-talets senare del.

462075. KONSTGLAS, skål "Deep blue", Helen Krantz för Orrefors, 1900-talets senare del.

Höjd 15 cm, diameter 19,5 cm.

Ålderslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm, diameter 19,5 cm.

Ålderslitage.

Antal besök: 502