ARMATURER, 2 st, smide, Miljögården - TAK, 2000-tal.

461985. ARMATURER, 2 st, smide, Miljögården - TAK, 2000-tal.

Bordsarmatur, höjd 68 cm.
Golvarmatur, höjd 178 cm, märken: Miljögården - TAK.
Funktionstestade ok!

Visst slitage även skärmarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordsarmatur, höjd 68 cm.
Funktionstestade ok!

Visst slitage även skärmarna.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 100