LJUSSTAKAR, samt skål, 6 delar, Orrefors samt Kosta Boda, 1900-tal.

461927. LJUSSTAKAR, samt skål, 6 delar, Orrefors samt Kosta Boda, 1900-tal.

Ljusstakar, ett par för värmeljus, Orrefors, höjd 7,5 cm
Ljusstakar, ett par, Anna Ehrner, Kosta Boda, höjd 15 cm
Skål, Anna Ehrner, Kosta Boda, höjd 6 cm
Skål, Orrefors, diameter, höjd 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 547