SKULPTURER, 4 st. Glas, sent 1900-tal.

461924. SKULPTURER, 4 st. Glas, sent 1900-tal.

Skulpturer med höjderna 14-18 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 369