SKRIVSET, 5 delar, marmor, 1900-talets första hälft.

461898. SKRIVSET, 5 delar, marmor, 1900-talets första hälft.

Bläckhorn, brevpress, kuvertställ, skrivsttäll samt sigill.
Skrivställ, 17,5 x 37 cm.

Bruksslitage, insatserna för bläck trasiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrivställ, 17,5 x 37 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 580