SPEGELBYRÅ, 1930-tal.

SPEGELBYRÅ, 1930-tal.
461828. SPEGELBYRÅ, 1930-tal.

Björk. Längd ca. 95, bredd 46, höjd 176 cm.

Bruksslitage. Nedre del med fanerskador, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
461828. SPEGELBYRÅ, 1930-tal.

Antal besök: 387