POTTSKÅP med stenskiva, tidigt 1900-tal.

461816. POTTSKÅP med stenskiva, tidigt 1900-tal.

På hjultrissor, längd 42, djup 37, höjd 78,5 cm.

Slitage, skador, handtag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 593