VASER, ett par, porslin, Kina, 18/1900-tal.

461790. VASER, ett par, porslin, Kina, 18/1900-tal.

Polykrom dekor av figurer och tecken. Höjd 40 cm.

Nagg, dekorslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg, dekorslitage.

Antal besök: 529