DRINKKANNA med ISSKED,Axel Salomonsen, sterlingsilver, Danmark.

461789. DRINKKANNA med ISSKED,Axel Salomonsen, sterlingsilver, Danmark.

Drinkkanna i silver med trähandtag, höjd 26 cm. Sked, längd 37 cm.

Ytslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage, repor.

Antal besök: 783