BYRÅ, bemålad, sengustaviansk stil, 1900-tal.

461766. BYRÅ, bemålad, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Byrå med tre lådor samt bronserade beslag
Längd 87, bredd 47, höjd 88 cm.

Repor, färgbortfall, enstaka fläck.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 453