TRÄDGÅRDSSTOL, trä, 1900-tal.

TRÄDGÅRDSSTOL, trä, 1900-tal.
461733. TRÄDGÅRDSSTOL, trä, 1900-tal.

Trädgårdsstol med svängda former, bemålad
Ryggstödets höjd 92, sitthöjd 44 cm.

Färgbortfall, bruksslitage, ostabil, senare kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 398