FLASKA, glas, Ulrica Hydman-Vallien, Artist Collection, Boda, signerad.

461718. FLASKA, glas, Ulrica Hydman-Vallien, Artist Collection, Boda, signerad.

Dekor med fjärilar. Höjd ca 25,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 741