ARNE ANDERSSON. Olja på pannå.

461715. ARNE ANDERSSON. Olja på pannå.

Restauranginteriör med personer vid bord. Signerad 20x15 cm.

Brukslitage.

Arne Lennart Andersson (1933–2021)

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 525