STOLAR, ett par, björk, "Lilla Åland", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

461660. STOLAR, ett par, björk, "Lilla Åland", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Höjd 87, bredd 43, djup ca 46 cm.

Sliten lack, repor på ryggstödets ovandel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 433