BORD, 1900-talets andra hälft.

461629. BORD, 1900-talets andra hälft.

Ben av mässing, diameter ca. 60, höjd 50 cm.

Skiva med större lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skiva med större lagning.

Antal besök: 450