FAT, porslin, Kina, Familie rose,1800/1900-tal.

461626. FAT, porslin, Kina, Familie rose,1800/1900-tal.

Längd 30 cm.

Smärre kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 30 cm.

Smärre kantnagg.

Antal besök: 737