ARMBANDSUR, rostfritt stål, "Worldtimer Alarm" 5T52-6B1A, SEIKO, Quartz, 1900-talets andra hälft.

461557. ARMBANDSUR, rostfritt stål, "Worldtimer Alarm" 5T52-6B1A, SEIKO, Quartz, 1900-talets andra hälft.

Vit urtavla med förgyllt sifferindex. Datumfunktion, alarm och världstider. Diameter 3,7 cm. Armband i mörkbrunt läder.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 128