SATSBORD, 3 delar, 1900-talets mitt.

461556. SATSBORD, 3 delar, 1900-talets mitt.

Stomme av teak. Skivor med mosaikkakel. Största bordets längd 57. Bredd 37. Höjd 52 cm.

Slitage. Något solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Något solblekt.

Antal besök: 340