KNIVAR, 9 st, bl.a. Norge och Sverige.

46155. KNIVAR, 9 st, bl.a. Norge och Sverige.

Tot längd ca 20-26 cm.

Slitage, smärre skador, vissa med kompleteringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot längd ca 20-26 cm.

Antal besök: 902