FIGURIN - KVINNA, gips, omärkt, 1900-tal.

461476. FIGURIN - KVINNA, gips, omärkt, 1900-tal.

Höjd 30 cm.
Kvinna i balklänning med bukett.

Små nagg och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Små nagg och färgbortfall.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 672