TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-talets andra hälft.

461468. TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-talets andra hälft.

Målad. Kopplad benställning. Längd 113. Höjd 43 cm.

Slitage. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Torrsprickor.

Antal besök: 587