BRUDKLÄNNING, spets, 1950-tal.

461457. BRUDKLÄNNING, spets, 1950-tal.

Dragkedja i rygg samt sida. Kjol kantad med sidenband.
Total längd ca. 141 cm. Midjemått ca. 34 (x2) cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Kjolens foder med obetydliga fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 608