BORDSFOTOGENLAMPOR, 2 stycken, 1800/1900-tal.

461433. BORDSFOTOGENLAMPOR, 2 stycken, 1800/1900-tal.

Höjd 47-60 cm.

Bruksslitage samt sprickor i en fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 47-60 cm.

Antal besök: 470