PIEDESTAL MED YTTERFODER, majolika, 1800/1900-tal.

461430. PIEDESTAL MED YTTERFODER, majolika, 1800/1900-tal.

Piedestal höjd ca 81,5 cm.
Ytterfoder höjd ca 29 cm.

Slitage, krackeleringar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Piedestal höjd ca 81,5 cm.
Ytterfoder höjd ca 29 cm.

Antal besök: 902