LAGE CARLSSON. Ölandsmotiv med väderkvarn, olja på pannå, signerad.

461422. LAGE CARLSSON. Ölandsmotiv med väderkvarn, olja på pannå, signerad.

32 x 40 cm.

Åldersslitage.

Lage Carlsson (1907–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 40 cm.

Åldersslitage.

Lage Carlsson (1907–1983)

Antal besök: 1 752