DOSA, silver, Holland, tidigt 1900-tal. Ca 178 gram.

461381. DOSA, silver, Holland, tidigt 1900-tal. Ca 178 gram.

Dekor av figurscener samt väderkvarn och båt. Längd 14 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 439