VASER/LJUSSTAKAR, 1-par, glas, Nanny Still, Riihimäen Lasi Oy.

461327. VASER/LJUSSTAKAR, 1-par, glas, Nanny Still, Riihimäen Lasi Oy.

Osignerade. Höjd 22 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Osignerade. Höjd 22 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 666