SKÅL med genombruten dekor, silver, stämplar Ermay, 1900-tal.

461326. SKÅL med genombruten dekor, silver, stämplar Ermay, 1900-tal.

Dekor av blommor och grodor.
Svensk importstämpel.
Längd ca 28,5 cm.
Vikt 274 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av blommor och grodor.
Svensk importstämpel.
Längd ca 28,5 cm.
Vikt 274 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 068