SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
461265. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Märkt JN NEILE. Längd 154 cm.

Brukslitage samt laddstång med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt JN NEILE. Längd 154 cm.

Antal besök: 737