CHARLES ROKA. Olja på duk, signerad Roka.

46126. CHARLES ROKA. Olja på duk, signerad Roka.

Porträtt av kvinna.
79 x 64 cm.

Lagning, lös i ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Porträtt av kvinna.
79 x 64 cm.

Lagning, lös i ramen.

Antal besök: 4 173