HASSE ERIKSON. olja på duk, signerad och daterad a tergo 1985.

461226. HASSE ERIKSON. olja på duk, signerad och daterad a tergo 1985.

"Gult fält". Ca 40 x 48 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Gult fält". Ca 40 x 48 cm.

Antal besök: 788