PHILIPPE COLLAGE. "Crossuaire I". Blandteknik, signerad och daterad a tergo -69.

461217. PHILIPPE COLLAGE. "Crossuaire I". Blandteknik, signerad och daterad a tergo -69.

Komposition, ca. 60x62 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, ca. 60x62 cm.

Antal besök: 984