SERVERINGSVAGN, svärtad trä, 1900-tal.

4611692. SERVERINGSVAGN, svärtad trä, 1900-tal.

80x41, höjd 65 cm.

Bruksslitage,
färgskav och smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

80x41, höjd 65 cm.

Bruksslitage,
färgskav och smuts.

Antal besök: 320