PELARBORD, 1800-tal.

PELARBORD, 1800-tal.
461163. PELARBORD, 1800-tal.

Skiva med porslin. 3 delad fot, diameter ca. 40, höjd 80 cm.

Bruksslitage, rangligt.

Gör en kostnadsfri värdering!
461163. PELARBORD, 1800-tal.

Bruksslitage, rangligt.

Antal besök: 445