BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

461161. BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Fanerad med mahogny. Delvis rutlagd faner. Dekor av intarsia. Beslag av mässing. Skiva av marmor. Två lådor. Längd 81. Bredd 45. Höjd 70 cm.

Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 390