461155. FILMAFFISCHER och FILMBILDER, 8 delar, 1900-tal.
Filmaffischer 70 x30 cm, "De dog med stövlarna på", "Myteriet på Caine", "Afrikas drottning" samt Charlie Chaplins "Guldfeber" med filmbilder 20 x 25 cm och lobbycard.
Bruksslitage. Bilder med nålstick i hörnen och mindre veck.