VAS, glas, Gullaskruf, 1900-talets första hälft.

461101. VAS, glas, Gullaskruf, 1900-talets första hälft.

Turkostonat glas. Märkt med etikett. Höjd ca 30 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 309