Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
SVEN JONZON. Ölandsmotiv, olja på pannå, signerad.
461078. SVEN JONZON. Ölandsmotiv, olja på pannå, signerad.
21 x 15 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
21 x 15 cm.
Smärre slitage.
Kalmar Auktionsverk
853