SKÅP, barock, 1700-tal.

SKÅP, barock, 1700-tal.
461019. SKÅP, barock, 1700-tal.

Bemålad. Beslag av smide, längd ca. 131, bredd 61, höjd 176 cm.

Bruksslitage. Sida med färgsläpp. Renoverat och kompletterat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 035