TRYMÅBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

460983. TRYMÅBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Marmorskiva. Förgylld. Ca. längd 81, bredd 35, höjd 73 cm.

Bruksslitage. Sprickor på stomme.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 499