TALLRIKAR, tre stycken. Porslin. Kina. 1800-Tal.

46097. TALLRIKAR, tre stycken. Porslin. Kina. 1800-Tal.

Diameter från 22 cm till 23 cm.

Mindre kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre kantnagg.

Antal besök: 598