SOFFA, trä/tyg, 1900-talets mitt.

460896. SOFFA, trä/tyg, 1900-talets mitt.

Tvåsitssoffa med brun stoppad tygklädsel. Lös sittdyna. Främre delen av armlän synliga, separat del.
Längd 147 cm.
Sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage, torkad stoppning, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 147 cm.
Sitthöjd 40 cm.

Antal besök: 554