NATTYGSBORD, ett par, 1900-talets tredje kvartal.

46089. NATTYGSBORD, ett par, 1900-talets tredje kvartal.

Teak. En låda i sargen. Längd 45, bredd 30, höjd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 668