VAS OCH SVAMP, glas, Boda och Kosta Boda.

460889. VAS OCH SVAMP, glas, Boda och Kosta Boda.

Vas, Kjell Engman, Kosta Boda, höjd 23 cm
Svamp, Monica Backström, Boda, höjd 24,5 cm.

Bruksslitage
Svamp med nagg och glasyrsläpp på fotringen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 981