SKRIVBORDSLAMPA, funkis 1930-tal.

460878. SKRIVBORDSLAMPA, funkis 1930-tal.

Kromad metallställning med hål för upphängning och ledad, gultonad sfärisk skärm av glas.
Höjd 23 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 470