STIG SÖDERSTEN. olja på duk, signerad.

460871. STIG SÖDERSTEN. olja på duk, signerad.

Landskap med kyrka. Ca 54 x 64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 882