PHILIPPE COLLAGE. "Crossuaire II". Blandteknik, signerad och daterad -69.

460832. PHILIPPE COLLAGE. "Crossuaire II". Blandteknik, signerad och daterad -69.

Komposition, ca. 24x15,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, ca. 24x15,5 cm.

Antal besök: 833