VÄGGPENDYL, förgylld, gustaviansk stil, Westerstrands, 1900-tal.

460824. VÄGGPENDYL, förgylld, gustaviansk stil, Westerstrands, 1900-tal.

Höjd 56,5, bredd 34 cm.

Smärre slitage, samt förgyllningsnötning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 56,5, bredd 34 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 308